Żelazko przeciwzmarszczkowe

Utrata jędrności przez skórę jest procesem naturalnym. Wraz z wiekiem maleje bowiem udział włókien kolagenu i elastyny w komórkach, a mięśnie – stają się słabsze. Także owal twarzy ma tendencje do tracenia swojego pierwotnego kształtu. Co więcej – skóra twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy i preparaty przeciwzmarszczkowe są rozwiązaniem dobrym, lecz jedynie połowicznym. Wpływają co prawda na kondycję skóry (nawilżając ją, wspomagając procesy regeneracyjne w komórkach), niemniej jednak nie są w stanie oddziaływać na tkankę mięśniową. Dlatego dobrym uzupełnieniem kuracji odmładzającej jest stosowanie środka wpływającego na mięśnie twarzy – żelazka przeciwzmarszczkowego.

Pobudzanie naturalnych procesów regenerujących skórę.

Korzystać z takiego żelazka można zarówno w specjalistycznym gabinecie, jak i w zaciszu własnego domu. Możliwy jest bowiem zakup urządzenia. Jak działa żelazko? Wbrew pierwszemu skojarzeniu, nie chodzi tutaj o jakiś specyficzny rodzaj tortur – co więcej – używanie urządzenia jest przyjemne. Żelazka są wyposażone w zestaw umożliwiający stymulację skóry przez masaż, a także w specjalne pompy, dzięki którym można wykonać masaż próżniowy.
Efekty „prasowania” zmarszczek można zaobserwować już przy pierwszym zabiegu. Skóra staje się wygładzona, napięta, ponad to mięśnie są wzmocnione. Żelazko pobudza naturalne procesy regeneracyjne oraz stymuluje cyrkulację krwi w tkankach. Dzięki temu cera jest lepiej dotleniona i odżywiona, a jej koloryt poprawia się. Lepsze ukrwienie umożliwia również efektywniejszą pielęgnacje rozmaitymi preparatami – skóra zwyczajnie lepiej je przyjmuje. Żelazka przeciwzmarszczkowe mogą być również wyposażone w specjalne nakładki do akupresury. Cena zabiegu żelazkiem w gabinecie kosmetycznym to:
Natomiast zakup urządzenia do użytku domowego wiąże się z wydatkiem rzędu:

PODZIEL SIĘ: