Doskonałość spod skalpela

Operacje plastyczne znane są już od dawna. Niestety, nie każdy jest w stanie ponieść wysokie koszty takiego zabiegu. Co więcej, dawne rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej nie zawsze przynosiły oczekiwane rezultaty, a dla wielu osób okazały się najgorszą decyzją w życiu. Czy coś zmieniło się w świecie chirurgii plastycznej i komu właściwie potrzebny jest lifting twarzy?

 

Lifting twarzy.
Podobnie jak w kosmetologii, tak i w medycynie estetycznej wciąż pojawiają się nowe rozwiązania. Mają one być znacznie bezpieczniejsze i dawać spektakularne efekty w ekstremalnie krótkim czasie. Tak właśnie jest w przypadku liftingu twarzy, czyli operacji plastycznej, jaka ma pomóc odzyskać doskonały wygląd i samopoczucie.
Aktualnie istnieje przynajmniej kilka typów operacyjnego liftingu. Do jednej z najnowszych metod należy tzw. Happy Lift. Jest to zabieg uznawany za alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych Złotych Nici. Lekarze utrzymują, że metoda ta jest bardziej efektywną, ponieważ daje natychmiastowy efekt.

 

Operacje plastyczne.
Happy Lift to zabieg, podczas którego pod skórę wprowadzane są nici. To dzięki nim uzyskuje się efekt podniesienia skóry w okolicach policzków, koryguje owal twarzy i kształt niezwykle problematycznego podbródka, a także „napina” skórę szyi. Jest to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, ponieważ nici Happy Lift wprowadzane są pod skórę, by pobudzały włókna kolagenowe. Stymulowane włókna podnoszą, napinają i ujędrniają skórę, a rezultat utrzymuje się do 5 lat.
Osoby zainteresowane tego typu rozwiązanie powinny wiedzieć także o tym, że operacja plastyczna przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Pozwala to na optymalne skrócenie okresu rekonwalescencji, dzięki czemu pacjent może praktycznie natychmiastowo powrócić do swego standardowego trybu życia. Istotne jest także to, że po zabiegu nie pozostają żadne blizny, nie pojawia się krwawienie, a także zniwelowane zostało do minimum ryzyko uszkodzenia nerwów.

PODZIEL SIĘ: