Sposoby na opóźnienie orgazmu

opóźnienie orgazmu

Orgazm stanowi niezwykle przyjemny stan. Gdy przychodzi, przez chwilę zapominamy o wszystkim, w tym o problemach życia codziennego. Seks pozwala rozładować napięcie i wpływa dobroczynnie na nasze zdrowie psychiczne. Gorzej, gdy u mężczyzny pojawia się przedwczesny orgazm. Wówczas może mieć on problem z dostarczeniem rozkoszy swojej partnerce. Przedstawiamy sposoby na opóźnienie orgazmu.

Spis treści:

  1. Kobiecy orgazm a męski
  2. Przedwczesny orgazm. Dlaczego mężczyzna zbyt szybko finiszuje?
  3. Sposoby na opóźnienie orgazmu
  4. Dla kogo spray opóźniający orgazm?
  5. Jak działa krem opóźniający orgazm?

Kobiecy orgazm a męski

Kobiecy orgazm nie jest do końca taki sam jak męski. Choć, niezależnie od płci, rozkosz, jaka płynie ze wspięcia się na seksualny szczyt, pozwala na moment zapomnieć o całym świecie, to występują tutaj pewne istotne różnice. Przede wszystkim panie nie zawsze osiągają orgazm. Wiele z nich musi się go nauczyć, sprawdzając reakcje ciała na różne formy stymulacji. W zgłębianiu sekretów stref erogennych pomocna może okazać się masturbacja. Kobiety dużo wolniej uzyskują optymalny poziom podniecenia, który pozwala im doświadczyć orgazmu. W związku z tym pojawia się problem, gdy mężczyzna zbyt szybko finiszuje. Jego partnerka bowiem nie zdążyła się jeszcze rozgrzać, a seks już się skończył. O ile kobiety mogą pozwolić sobie na wielokrotne orgazmy, tak zostały zaprogramowane przez naturę, o tyle mężczyźni po każdym erotycznym szczycie potrzebują czasu na regenerację. Wielu z nich po seksie po prostu zasypia. Jeśli wcześniej partner nie zdążył zaspokoić swojej kobiety, to jej orgazm staje się bardzo odległą perspektywą.

Przedwczesny orgazm. Dlaczego mężczyzna zbyt szybko finiszuje?

Przedwczesny orgazm w przypadku mężczyzn nie jest zjawiskiem pożądanym. Jeśli on szczytuje przed nią, ona nie doświadcza rozkoszy. W rezultacie czerpie mniejszą satysfakcję z erotycznych igraszek. Seksuolodzy podkreślają, iż należy kierować się tutaj zasadą: jej orgazm najpierw.  Jednak czasem mężczyzna zbyt szybko finiszuje. Przyczyny przedwczesnego orgazmu bywają dość zróżnicowane. Jednak zazwyczaj w grę wchodzą silne emocje. Mężczyzna ma do czynienia z niezwykle atrakcyjną partnerką, przez co pojawia się silne pożądanie i on traci nad sobą kontrolę. Także dłuższa abstynencja seksualna może powodować przedwczesny wytrysk. Ten pojawia się także, gdy mężczyzna ma małe doświadczenie seksualne lub nie wykształcił w sobie umiejętności opóźniania orgazmu.

przedwczesny wytrysk

Sposoby na opóźnienie orgazmu

W związku z tym, iż przedwczesny wytrysk nie jest w przypadku mężczyzn mile widziany, powstały spraye i maści opóźniające orgazm. Ich działanie można pokrótce opisać następująco. Spray opóźniający orgazm zawiera substancję znieczulającą. Gdy ta trafi na żołądź prącia i zostanie rozprowadzona w sposób prawidłowy, penis staje się mniej wrażliwy na stymulacje i bodźce. W rezultacie seks trwa dłużej, a partnerka ma większe szanse osiągnąć orgazm.

Dla  kogo spray opóźniający orgazm?

Opóźnienie orgazmu dla wielu mężczyzn stanowi nadrzędny cel. Wbrew obiegowej opinii, panowie nie są egoistami. Dla nich punktem honoru jest zapewnienie kobiecie orgazmu. Gdy ona nie szczytuje, jego samoocena spada. Ponadto pojawiają się wyrzuty sumienia. Mężczyźni boją się etykietki kiepskiego kochanka, dlatego chętnie sięgają po spray opóźniający orgazm.  Ten znieczula ich członka, przez co odzyskują oni kontrolę nad swoim ciałem i życiem erotycznym.

Jak działa krem opóźniający orgazm?

Na rynku spotkać możemy też krem opóźniający orgazm. Jego działanie jest podobne jak sprayu. Opóźnienie orgazmu odbywa się poprzez znieczulenie penisa na stymulację. Oba produkty różnią się tylko formułą. Spray łatwiej jest rozpylić, krem natomiast trzeba starannie rozsmarować. Produkty na opóźnienie orgazmu zazwyczaj przynoszą pożądane rezultaty, gdy mężczyzna użyje ich 15 minut przed stosunkiem. Wspomniane specyfiki zapewnia sex shop internetowy Easytoys.pl.  Oferuje on dyskretną wysyłkę, dzięki czemu nikt nie dowie się o tym, iż twoim problemem jest przedwczesny wytrysk. W sex shopie Easytoys.pl znajdziesz też zabawki erotyczne, które urozmaicą twoje życie seksualne.

PODZIEL SIĘ: