Odmładzanie szyi i dekoltu

Odmładzanie szyi i dekoltu
emily g z unsplash

Oznaki starzenia są widoczne nie tylko na twarzy. Okolice dekoltu również są narażone na wczesne powstawanie zmarszczek, ponieważ ich skóra jest cienka i delikatna. Często zapominamy o tym obszarze podczas codziennej pielęgnacji. Odżywianie oraz nawilżanie skóry szyi i dekoltu jest bardzo ważne. Zobacz, jakie zabiegi pomogą nam ją odmłodzić.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to zabieg, który zjednał sobie już wielu zwolenników. Polega on na wykonywaniu serii drobnych nakłuć cienką igłą, co pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry. W ich skład wchodzą m.in. witaminy i kwas hialuronowy. Pozwala to na efektywne odmłodzenie, wygładzenie skóry szyi i dekoltu oraz redukcję zmarszczek. Odzyskuje ona swoją jędrność i elastyczność. Zabieg wymaga powtarzania co kilka tygodni. Jego zaletą jest nieinwazyjność i szybki powrót do normalnej aktywności.

Radiofrekwencja

Kolejnym zabiegiem, który pomoże nam w regeneracji skóry szyi i dekoltu jest radiofrekwencja. Opiera się ona o prądy o częstotliwości fal radiowych RF, które pobudzają komórki do produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za napięcie i elastyczność skóry. Można je stosować na różne części ciała: np. ramiona, pośladki, uda. W przypadku szyi i dekoltu skutecznie zlikwiduje zwiotczenia i sprawi, że skóra odzyska młodość oraz witalność!

Fotoodmładzanie IPL

Fotoodmładzanie polega na odnowie skóry przy pomocy wiązki światła emitowanej przez specjalne urządzenie IPL. Świetnie sprawdza się nie tylko w jej wygładzaniu i ujędrnianiu, ale również redukuje przebarwienia. Sekret fotoodmładzania polega na wytwarzaniu fali we wszystkich kierunkach. Dzięki temu zabiegowi skóra szyi i dekoltu zostanie poddana głębokiej regeneracji. Cała ich seria zapewnia niesamowite i długotrwałe efekty!

Pamiętajmy o tym, aby pomiędzy wykonywaniem zabiegów odpowiednio pielęgnować skórę. Dzięki temu na dłużej zachowa elastyczność i młody wygląd.

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś wykonać powyższe zabiegi? Porównaj ceny i zarezerwuj wizytę w salonie online dzięki Lavito.pl!

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: