Yellow Peel likwiduje płytkie zmarszczki

Drobne zmarszczki pojawiają się niepostrzeżenie, lecz równie łatwo mogą zniknąć. Wystarczy zastosować Yellow Peel, aby cieszyć się młodą cerą przez długi czas.

Skuteczne peelingi.

Yellow Peel jest jednym z najbardziej znanych peelingów. Usuwa naskórek na różnych poziomach, dlatego ma szerokie zastosowanie w kosmetyce. Pozwala na redukcję przebarwień, oczyszczenie i rozświetlenie skóry. Ma także działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Peeling składa sie z dwóch faz. W pierwszej skóra jest poddawana działaniu kwasu glikolowego i salicylowego. Złuszczają i odnawiają naskórek, rozświetlając twarz. Podczas drugiej fazy na skórę działają witamina C i kwas retinowy. Pobudzają produkcję kolagenu, elastyny i glikozamin, w efekcie czego skóra staje się bardziej jędrna. Preparat stosowany podczas zabiegu Yellow Peel zawiera również kwas fitowy, azelainowy i kojowy, które usuwają istniejące przebarwienia, zapobiegając powstawaniu nowych.

Zabiegi kosmetyczne.

Zabieg jest wykonywany wyłącznie przez lekarzy. Przed przystąpieniem do nałożenia substancji peelingujących, skóra zostaje oczyszczona. Podczas pierwszej fazy, trwającej około kilku minut, lekarz nakłada na skórę żelowy peeling powierzchniowy. Gdy pacjent zaczyna odczuwać pieczenie, preparat zostaje zmyty wodą, a twarz dokładnie osuszona. Następnie nakładany jest preparat o nazwie Yellow Peel. Lekarz nakłada preparat warstwami, aplikując je co około 15 – 20 minut. Każda warstwa jest zmywana wodą. Ich ilość jest ustalana indywidualnie przez lekarza. Bezpośrednio po peelingu na skórze może pojawić się zaczerwienienie i lekki obrzęk. Około trzech dni po zabiegu, skóra zaczyna się delikatnie łuszczyć. Nie przeszkadza to jednak w wykonywaniu codziennych obowiązków. Po zabiegu pacjent powinien stosować kosmetyki intensywnie nawilżające i chroniące skórę. Zabieg można powtarzać co 30 dni.

Główne zalety Yellow Peel to wysoka skuteczność i bardzo mała agresywność. Jedyną wadą zabiegu są wysokie koszty, lecz są zależne od stopnia uszkodzeń skóry.

PODZIEL SIĘ: