Balsam do ciała wyjątkowo skuteczny

Balsam do ciała wyjątkowo skuteczny
apostolos vamvouras z Unsplash

Mądre osoby powtarzają często, jesteś tym, co jesz i to oczywiście niekwestionowana prawda, jednak oprócz zdrowej i zbilansowanej diety, która ma wpływ na nasze samopoczucie oraz sam wygląd, są również czynniki niezależne od nas samych, jakie mogą mieć niekorzystny wpływ na to, jak wyglądamy, a co za tym idzie, jak się z tym czujemy. Nasza skóra wie o tym bardzo dobrze i często tracąc swoje optymalne nawilżenie, a także sprężystość, daje nam do zrozumienia poprzez szorstkość, suchość, zaczerwienienia oraz inne podrażnienia, że potrzebuje odpowiednich substancji odżywczych, które oferuje chociażby balsam do suchej skóry.

Powyższe znaki to też konkretny sygnał, że wymaga ona niezbędnej pielęgnacji, nie tylko od wewnątrz, zarówno pożywienie, jak i odpowiednią suplementację, ale także poprzez zewnętrzne zaaplikowanie wartościowych w składniki produktów. Zbawiennym w codziennej i nieszczególnie wymagającej pielęgnacji okazać się tu może balsam do bardzo suchej skóry Neutrogena. Produkt to taki, który nadaje się do stosowania nawet dla bardzo delikatnej skóry ze skłonnością do podrażnień i alergii. Zastosowanie stworzonego we współpracy z dermatologami oraz testowany dermatologicznie balsam zmniejsza nie tylko uczucie dyskomfortu, ale daje przyjemne uczucie nawilżenia, czyniąc skórę jedwabiście gładką nawet już po pierwszym zastosowaniu. Balsam do bardzo suchej skóry sprawia również, iż wygląda ona zdrowo, a jego aksamitna konsystencja natychmiast wnika w tkankę podskórną nawet do dziesięciu jej warstw. Po wchłonięciu się pozostawia uczucie odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz świeżości przez cały dzień, a nawet znacznie dłużej, jeśli mówimy o długotrwałym nawilżeniu.

Balsam, dzięki nietłustej, kremowej konsystencji jest szybki i przyjemny w zastosowaniu i dobrze się rozprowadza, dając w efekcie pożądany efekt, widoczny w szczególności, kiedy często wystawiamy swoje ciało na działanie słońca. Nadmierna taka ekspozycja może przyczynić się w dużym stopniu do szybszego starzenia się, a balsam do bardzo suchej skóry z formuła norweska wzbogacony w allantoinę oraz witaminę E, pomoże ochronić ją przed wysuszeniem. Ukoi on także po zbyt długim opalaniu i sprawi, że opalona skóra wyglądać będzie jeszcze efektowniej. Wspomoże także przed przedwczesnym jej starzeniem się spowodowanym stresem oksydacyjnym.

To doskonały specyfik, który warto mieć zawsze w domu, czy wybierając się na wakacje, jako że ze względu na swój uniwersalny i wyjątkowo subtelny zapach skorzysta z niego cała rodzina.

Dowiedz się więcej: https://www.neutrogena.com.pl/product/15

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: