ODMŁADZANIE w gabinecie – zabiegi, które wygładzą zmarszczki

Odmładzanie w gabinecie kosmetycznym to relaks i luksus, na który warto sobie pozwolić. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można wygładzić zmarszczki bezpiecznie i skutecznie.

Wygładzanie zmarszczek.

Najlepszy efekt wygładzenia zmarszczek można uzyskać stosując zabieg wypełniania ich kwasem hialuronowym lub botoksem. Mniej inwazyjną i jeszcze dość mało znaną metodą jest cosmolifting japoński.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne i skuteczne. Substancja o której mowa występuje w skórze, lecz z czasem zanika powodując jej wiotczenie i powstawanie zmarszczek. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie wypełniającym jest produkowany poprzez fermentację bakteryjną oraz wzmacniany specjalnymi strukturami. Dzięki temu utrzymuje sie w skórze nawet do 12 miesięcy. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu cienką igłą. Wstrzyknięty żel błyskawicznie redukuje zmarszczki, łącząc się z cząsteczkami wody. Skóra jest gładka, napięta i nawilżona.

Botoks i kwas hialuronowy.

Botoks jest toksyną, znaną także jako jad kiełbasiany. Dawka stosowana podczas zabiegu jest całkowicie bezpieczna. Zabieg jest bardzo podobny do wyżej opisanego, lecz toksyna botulinowa działa w inny sposób niż kwas hialuronowy. Powoduje lekki paraliż mięśni, których osłabienie spowodowało powstanie zmarszczek. Zabieg pozwala wygładzić zmarszczki wokół oczu oraz na czole. Wyraz twarzy nieulega zmianie, a zmarszczki znikają. Zabieg nie jest bolesny, ani inwazyjny. Trwa około 15 minut, a pełne efekty są widoczne po około 2 tygodniach. Utrzymują się do 6 miesięcy.

Ostatnim z polecanych zabiegów jest cosmolifting japoński, polegający na wykorzystaniu manualnych technik terapeutycznych, które pobudzają krążenie krwi i limfy. Po pierwszym zabiegu można pozbyć się opuchlizny i obrzęków twarzy. Systematyczne poddawanie się cosmoliftingowi japońskiemu, zgodnie z zaleceniami masażysty, pozwala przywrócić skórze naturalny koloryt, witalność i zdrowy blask. Jedną z przyczyn utraty jędrności skóry są zaburzenia przewodnictwa bodźców nerwowych. Masaż japoński pozwala pobudzić komunikację między nerwami, które w efekcie pobudzają mięśnie do pracy. Ponadto masaż pozwala się odprężyć, dlatego zabieg usuwa skutki działania stresu na stan skóry.

PODZIEL SIĘ: